Dane kontaktowe, czyli jak mnie znaleźć

Zwykły wpis
Dane kontaktowe, czyli jak mnie znaleźć

Trudno oczekiwać, że ktoś zechce nawiązać ze mną współpracę,  skoro nie ma możliwości się ze mną skontaktować … dość oczywiste. Szkoda, że wcześniej nie przyszło mi to do głowy. Dlaczego ktoś chciałby nawiązać ze mną współpracę? O tym w następnym wpisie. Tymczasem dane.

Kontakt:       Agnieszka Adamowska           tel. +48 604 41 3329

Adresy e-mail, strony www i FB:

agnieszka@eco-trip.eu Strona www: http://www.ECO-TRIP.eu (rzadko aktualizowana – strona „ma być” … to jest)

agnieszka@ProjektSenior.pl    Sklep: http://www.ProjektSenior.pl (tu można m.in. kupić DVD Fitness 60+)

FB: https://www.facebook.com/agnieszka.adamowska.142 (bywam tu codziennie … lekkie uzależnienie)

logo PShttps://www.facebook.com/ProjektSeniorPL (bardzo aktywny funpage, w całości poświęcony sprawom senioralnym; staram się tam pokazywać osoby starsze ale aktywne, nietuzinkowe,  z pomysłami na siebie i na swoje życie. Z przyjemnością i zaangażowaniem przeczesuję Internet w poszukiwaniu newsów, jak również zachęcam czytelników do współpracy – seniorzy w PL są dość nieśmiali, ale to się pomału zmienia!)

Najdziwniesze góryhttps://www.facebook.com/NajdziwniejszeGorySwiata (funpage poświęcony wydanej przez mnie książce Wojtka Lewandowskiego: Najdziwniejsze góry świata. Puna de Atacama, który to funpage z czasem ewoluował w kierunku strony promującej podróże do Ameryki Południowej, relacje z wypraw „bohaterów książki”, newsów z Ameryki Łacińskiej, czyli bardzo szerokiej formuły)

logo-Aga-finhttps://www.facebook.com/EcoTripAgnieszkaAdamowska (strona firmowa – najstarsza i niestety trochę „zarzucona”, ostatnio więcej informacji o podróżach umieszczam na blogu)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s