„Teraz my”, czyli współpraca z blogiem

Zwykły wpis
„Teraz my”, czyli współpraca z blogiem

Moją misją (że tak się wyrażę) jest zmiana wizerunku osób 50+. To już się dzieje. Moje pokolenie z trudem akceptuje mijający czas, odrzuca stereotypy i twardo brnie do przodu. Może dlatego, że część naszej dorosłości przeżyliśmy jeszcze w poprzednim systemie a skrzydła rozwijaliśmy bliżej 30 niż 20 i mamy wciąż sporo do nadrobienia.

Gdy spotykam się z moimi przyjaciółmi z podstawówki (tak, tak, najwierniejszych przyjaciół mam z podstawówki), okazuje się, że wszyscy jesteśmy „nietypowi”: tłumaczka, profesor, graficzka, tancerka i managerka, reżyserka, adwokatka, przedsiębiorca i organizator POLO, himalaistka (to ja 😉  itd. Pytanie tylko, czy to my jesteśmy „nietypowi”, czy też standardy się zmieniły.

Wierzę głęboko, że my osoby 50+, mamy przed sobą jeszcze dużo do zdziałania. Po pierwsze jest nas siła – wg aktualnych statystyk, w PL osób w okolicy 60 roku życia jest już ponad 7 mln, a z danych Eurostatu wynika, iż w 2020, będziemy stanowić 25% ludności polskiego społeczeństwa. Jesteśmy osobami aktywnymi i poszukującymi. O szerokich horyzontach i otwartych głowach. Dzieci mamy już w większości odchowane (ufff!), a wiec: TERAZ MY!

Mój blog, skierowany jest właśnie do takich osób: 50+, aktywnych, myślących, liberalnych, odważnych.

  1. Chętnie nawiążę współpracę, z firmami oferującymi produkty dla naszego „targetu”: kosmetyki, żywność, odzież, sprzęt sportowy.
  2. Z przyjemnością, będę  publikować oferty i propagować działalność wszelkich organizacji, nastawionych na 50+.
  3. Jestem otwarta, na propozycje tematów które należałoby  poruszyć – jeśli macie Państwo ciekawe teksty, już dziś użyczam wirtualnej przestrzeni.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

 

 

6 responses »

  1. Witam, obiecałam że wpadnę do Ciebie Agnieszko, „rozmawiałyśmy” na stronie facebookowej „Dobre wiadomości”, prowadzę bloga http://www.poradnikdlaopiekunaiseniora.blogspot.com, z większym akcentem na seniorów. Prowadzę również fan paga http://www.facebook.com/poradnikdlaopiekunaisenioraBlog – gdzie udostępniam i informuję seniorów z Katowic o wydarzeniach i zajęciach w Katowicach. Chcę się też działać na rzecz seniorów w Katowicach a marzeniem moim jest stworzenie centrum aktywności senioralnej. Może nawiążemy kontakt? też by promować sklep czy wydawnictwa sklepu dla seniorów, pozdrawiam Kasia, acha i jeszcze, mam 51 lat.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s