Fitness z Pretty Fitty

Zwykły wpis
Fitness z Pretty Fitty

Dziś chciałabym, zupełnie bezinteresownie, zachęcić wszystkich którzy ćwiczą regularnie (oraz tych którzy mają takie zamiary), do używania świetnych strojów do fitnessu marki Pretty Fitty https://www.prettyfitty.pl/

Trafiłam na nie nie przypadkiem (!), dzięki sesji foto (https://www.facebook.com/OxygenFitnessAndWellnessClub/posts/1635186439874294) w klubie OXYGEN http://oxygenfitness.pl/, którego jestem członkinią i codzienną „bywalczynią”. Modele leginsów na zdjęciach, na tyle mi się spodobały, że chwilę poszperałam i wyłowiłam z sieci firmę Pretty Fitty, która nota bene, mieści się tuż koło mego miejsca zamieszkania. Wynalazłam odpowiedni rozmiar, wzór i cenę, a jako że okres świąteczny w pełni, zażądałam od rodziny konkretnego prezentu gwiazdkowego i oto stałam się posiadaczką, świetnych leginsów do uprawiania różnorodnych form fitnessu.

Zalety:

  • doskonale kryjący materiał przylegający do ciała, nadający sylwetce przyjemny kształt
  • wysoki stan (nareszcie spodnie w których można bezpiecznie wykonać głęboki skłon, bez obaw że kość ogonowa, znajdzie się wysoko ponad górną krawędzią)
  • płaskie szwy (bez obtarć!) DSC_0144[1]
  • szeroki pas, mocno trzymający brzuch (co np. przy mojej nie-doskonalej sylwetce 50+ jest bardzo ważne 😉
  • atrakcyjny, kobiecy krój z pomysłowym dodatkiem w postaci gumowych łączeń po bokach nogawek

Polecam serdecznie, a przy okazji jak zwykle proponuję zajrzeć na Allegro: http://allegro.pl/dvd-fitness-60-i7089372588.html gdzie DVD Fitness 60+ jest wciąż w sprzedaży!

12 responses »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s