Sponsor pilnie poszukiwany

Zwykły wpis
Sponsor pilnie poszukiwany

Trochę czasu mnie tu nie było. Dużo się działo, a czas okazał się mało elastyczny. Będę teraz nadrabiać zaległości, więc przygotujcie się na wysyp-postów.

Ale rozpocznę od sprawy najpilniejszej, czyli poszukiwania sponsora na naszą wyprawę. Wyruszamy już 24 września, zatem szanse na znalezienie kogoś chętnego do współfinansowania pierwszego polskiego wejścia na Himlung 7126m, są niewielkie. Niemniej list sponsorski powstał i został rozesłany. Na razie do kilku zaprzyjaźnionych firm i zaprzyjaźnionych managerów. Nadeszło od razu kilka odpowiedzi, (co już samo w sobie uważam za sukces) i chociaż nie są to odpowiedzi, w których ktoś obiecuje nam sponsoring, to jednak jakaś iskierka się zapaliła.

Naszym głównym atutem jest doświadczenie – górskie, życiowe, podróżnicze oraz przepiękne zdjęcia wykonywane przez naszą wyprawową koleżankę Hanię Myślińską, doszłam więc do wniosku, że naszym unikalnym „produktem”, który możemy zaoferować Sponsorom, jest wystąpienie motywacyjne dla pracowników firmy. Wiem, że teraz jest mnóstwo „motywatorów”, którzy „znani są z tego, że są znani”, ale zawsze będę się upierać, że prawdziwy power daje osoba taka jak Ty czy ja, która osiąga konkretne cele, dostępne dla wszystkich (może nie „wszystkich”, ale „zainteresowanych”), która brnie przez życie bez wielkich pieniędzy, upadając i wstając, przeżywając załamania i dopinając skrzydła do ramion.

Aby sfinansować wyprawę, potrzeba nam ok. 80tyś.PLN. Dużo? Dużo, ale w przeliczeniu na „wystąpienia motywacyjne” dla firm, wystarczyłoby ośmiu Sponsorów, by pokryć nasze koszty. Trzymajcie kciuki! A może podpowiecie gdzie i do kogo można uderzyć? Albo jaką jeszcze „usługę” zaproponować?

Poniżej moja oferta współpracy. Zapraszam!

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić Państwa do objęcia sponsoringiem naszej  wyprawy, podczas której zamierzamy dokonać pierwszego polskiego wejścia na himalajski szczyt Himlung, 7126 m n.p.m.

Szczyt leży na granicy Nepalsko-Tybetańskiej (Chińskiej), w regionie, który był zamknięty dla wspinaczy, aż do końca lat 80-siątych. Pierwsze wejście miało miejsce dopiero w 1992r.

Wyprawa jest zaplanowana na 6 tygodni w terminie 24 września – 07 listopada 2018, skład – mieszany, wiek – stosowny czyli 55+, dotychczasowe doświadczenie górskie (i życiowe)  uprawnia nas do założenia, że mamy dużą szansę na zdobycie tego szczytu. Wspinamy się od ponad 30 lat, najpierw w Tatrach, a potem w coraz wyższych górach. W ostatnich latach, kilka gór 6-ścio i 7-dmio tysięcznych, pozwoliło nam stanąć na swoim szczycie.

Góra nie jest trudna technicznie, ale wysoka i wejście na nią „jako pierwsi”  (Polki, Polacy, 55+) będzie wielkim prestiżem. Nie znaleźliśmy w przestrzeni Internetu, żadnych relacji o próbie zdobycia tej góry, przez ekspedycję z Polski.

Do tej pory udało nam się pozyskać Patronów Medialnych, w postaci: wspinanie.pl, kwartalnika Taternik, portalu Nowy Marketing, Gazeta Senior. Patronat nad naszą wyprawą objął również Polski Klub Górski, a swoją „cegiełkę” dołożyło: BP Star, Biuro KONTUR  z Zakopanego, No Limits Alina Majewska, TO PROSTE Zbigniew Adamowski oraz Stadnina koni huculskich TABUN z Polany.

W ramach sponsoringu oferujemy:

  • Informację o Sponsorze, we wszystkich materiałach o wyprawie, umieszczanych na łamach naszych Patronów Medialnych oraz blogu
  • Informację i logo Sponsora na FB – powstanie strona dedykowana wyprawie, na której będą umieszczane relacje;
  • Umieszczenie logo Sponsora na wszystkich materiałach informacyjnych o wyprawie;
  • Wykonanie sesji zdjęciowej z logo Sponsora;
  • Dostarczenie oprawionych odbitek wybranych zdjęć (liczba i format do uzgodnienia);
  • Wysłanie imiennych pocztówek z Nepalu do Sponsorów i wskazanych przez nich osób

Naszym Sponsorom strategicznym, proponujemy dodatkowo:

  • Wystąpienie motywacyjne połączone z pokazem zdjęć i relacją z wyprawy dla pracowników – w składzie jest fotografka, z kilkoma wystawami i foto-prelekcjami na koncie, podróżniczka i autorka bloga https://50plusandminus.wordpress.com/ , a także nauczyciel akademicki z dużym doświadczeniem dydaktycznym oraz absolwent Akademii Medycznej
  • 3 miejsca na obozach/rajdach jeździeckich, dla dzieci lub dorosłych, organizowanych przez Stadninę koni huculskich TABUN, w Polanie tabun.pl

 Oczekujemy:

Dofinansowania naszej wyprawy w wysokości do 80 tyś.PLN. – zakres sponsoringu do ustalenia

Kwotę 15tyś.PLN potrzebną na zakup biletów lotniczych już uzbieraliśmy i bilety zostały zakupione!

Liczymy, że nasza „pionierska” wyprawa na niezdobyty jeszcze przez Polaków szczyt Himlung, spotka się z Państwa zainteresowaniem i zechcą Państwo zostać naszym Sponsorem.

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

Agnieszka Adamowska

Kierownik wyprawy

+48 604 41 3329

4 responses »

  1. Ja nie dam rady wesprzeć, ale życzę powodzenia! Niech się uda, bo to super inicjatywa jest!:-)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s