Himlung 2018 Zaproszenie do objęcia wyprawy Patronatem Medialnym

Zwykły wpis
Himlung 2018 Zaproszenie do objęcia wyprawy Patronatem Medialnym

Przygotowania do wyprawy na szczyt Himlung 7126m n.p.m., rozpoczęły się już na dobre. Oprócz licznych spraw organizacyjnych, o których później, pierwszy raz, postanowiłam zawalczyć o wsparcie.  Do tej pory, wszystkie wyprawy finansowałam ze swoich środków, ale tym razem, koszty są na tyle duże, a cel na tyle interesujący (gdyż pionierski), że pomyślałam: „a może uda się pozyskać sponsorów?”. Ale żeby mieć sponsorów, trzeba mieć wsparcie mediów i dlatego, pierwszym krokiem było przygotowanie i wysłanie (wstępnie do 14 redakcji), listu z Zaproszeniem do objęcia Patronatem Medialnym, naszej wyprawy. Poniżej nasza oferta. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany współpracą to oczywiście ZAPRASZAM.

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić Państwa do objęcia Patronatem Medialnym naszej  wyprawy, podczas której zamierzamy dokonać pierwszego polskiego wejścia na himalajski szczyt Himlung, 7126 m n.p.m.

Szczyt leży na granicy Nepalsko-Tybetańskiej (Chińskiej), w regionie, który był zamknięty dla wspinaczy, aż do końca lat 80-siątych. Pierwsze wejście miało miejsce dopiero w 1992r. Już samo dotarcie do bazy, jest niezwykle interesujące, dzięki wędrówce przez mało uczęszczane tereny należące do tybetańskiej ludności Khampa.

Wyprawę zaplanowałyśmy na jesień 2018r., skład – kobiecy, wiek – stosowny 55+, dotychczasowe doświadczenie górskie (i życiowe)  uprawnia nas do założenia, że mamy dużą szansę na zdobycie tego szczytu. Wspinamy się od ponad 30 lat, najpierw w Tatrach, a potem w coraz wyższych górach. W ostatnich latach, kilka gór 6-ścio i 7-dmio tysięcznych, pozwoliło nam stanąć na swoim szczycie.

Góra nie jest trudna technicznie, ale wysoka i wejście na nią „jako pierwsze”  (Polki, Polacy, kobiety 55+) będzie wielkim prestiżem. Nie znalazłyśmy w przestrzeni Internetu, żadnych relacji o próbie zdobycia tej góry, przez ekspedycję z Polski.

Jesteśmy przekonane, że Państwa czytelnicy docenią fakt, że jako piersi (i z pierwszej ręki), będą mogli przeczytać relację z wyprawy, dowiedzieć się jak przebiegały przygotowania i poznać organizację ekspedycji od podszewki.  Chętnie podzielimy się naszą wiedzą, gdyż wiemy, że historie takie jak nasza, są fascynujące dla osób kochających góry oraz mogą być  inspiracją dla tych wszystkich, którzy  wciąż poszukują nowych wyzwań i celów, a czyż nie taki właśnie profil mają Państwa czytelnicy?

W ramach Patronatu Medialnego oferujemy:

  • Relację z wyprawy i materiał zdjęciowy – Hania jest fotografką, ma na swoim koncie kilka wystaw i foto-prelekcji z poprzednich wypraw; Agnieszka realizuje się w pisaniu, m.in. od lat prowadzi bloga https://50plusandminus.wordpress.com/
  • Umieszczenie logo Patrona Medialnego na wszystkich materiałach informacyjnych o wyprawie
  • Wykonanie sesji zdjęciowej z logo Patrona Medialnego
  • Dostarczenie oprawionych odbitek wybranych zdjęć (liczba i format do uzgodnienia), do wykorzystania przez Redakcję, np. jako nagrody w konkursie dla czytelników

W ramach Patronatu Medialnego oczekujemy:

  • Zamieszczenia relacji z naszej wyprawy na łamach Państwa pisma
  • Autoryzacji materiału przed opublikowaniem
  • Możliwości umieszczenia w materiale informacji o ewentualnych Sponsorach

Liczymy, że nasza „pionierska” wyprawa na niezdobyty jeszcze przez Polaków szczyt Himlung, spotka się z Państwa zainteresowaniem i zechcą Państwo objąć ją Patronatem Medialnym.

W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

Agnieszka Adamowska i Hania Myślińska

 

8 responses »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s